Praia del Rey Golf Resort

28. februar - 6. mars 2024

Praia del Rey 28. februar -6. mars 2024 2023-09-17T18:46:07+02:00

Project Description

Bli med på gruppereise til det koselige feriestedet, Praia D´El Rey! Mellom enestående natur med spektakulære klipper, uberørte strender og koselige landsbyer ligger Europas beste golfresort. Praia D´El Rey er et femstjernes hotell med fantastiske golfbaner. I 2017 åpnet en helt ny golfbane, West Cliffs, og resortet har om mulig blitt enda bedre. Inkludert i reisen er det golfskole og turneringer. I tillegg er det 5 golfrunder på de fantastiske banene, Praia D´El Rey og nykommeren West Cliffs!

Praia D´El Rey Golf & Beach Resort

golfbutikken golfreiser praia del rey golf beach resort

Praia D´El Rey Golf & Beach Resort

En time nord for Lisboa flyplass finner du Praia D´El Rey, som består av et femstjerners hotell, luksuriøse leiligheter, rekkehus, villaer og to fantastiske 18 hulls golfbaner. Leilighetene og rekkehusene deler felles basseng, mens villaene har hvert sitt private basseng. På hotellet er det 179 rom, hvor noen vender mot havet, andre mot golfbanen og rommene holder veldig høy standard. Det finnes mengder av fasiliteter som badebasseng (innendørs og utendørs), gym, spa, barer og flere restauranter i ulike stiler med ulike tilbud.

En kort kjøretur unna ligger den lille festningsbyen Obidos, som står oppført på UNESCOS liste over vår felles kulturarv. Den vakre middelalderbyen er absolutt verdt et besøk!

Golfbaner

golfbutikken golfreiser royal obidos golfbane klubbhus

Praia D´El Rey

Banen er en typisk mesterskapsbane, og den er rangert som en av de aller beste i Europa. En typisk linksbane og fra mange av banens hull har den fantastisk utsikt mot Atlanterhavet. «Det her landskapet er sånn som vi banearkitekter alltid forsøker å skape. På Praia D’El Rey finnes alt naturlig», sier den kjente arkitekten Cabell B. Robinson om Praia D´El Rey.

18 hulls park/seasidebane med Par 73.

West Cliffs

Den nye West Cliffs er bygd helt inntil Praia D’El Rey Golf & Beach Resort, og tilbyr en herlig golfopplevelse. Naturen rundt West Cliffs er storslagen og fra hvert hull er det å være fantastisk utsikt over Atlanterhavet. West Cliffs åpnet for spill i juni 2017.

18 hulls park/seasidebane med Par 72.

Detaljer

Reisedato

28. februar - 6. mars 2024

Inkludert i reisen

• Fly Oslo - Lisboa t/r med koffert og golfbag
• 7 netter i dbl rom med golf/garden view Praia del Rey Marriott Golf & Beach Resort med frokost
• 2 middager (drikke ikke inkl .)
• 5 greenfee (3x Praia del Rey og 2x West Cliffs )
• Transfer flyplass - hotell t/r
• Transfer / Shuttle hotell - golf t/r ( kun få minutter fra hotellet )
• Golfskole med PGA Pro inkl. rangeballer
• Turneringer
Tilgang til hotellets gym, jacuzzi, tyrkisk bad,
innendørs og utendørs badebasseng

Tilgjengelige og variable tillegg

Ocean Side View i dobbeltrom: Ta kontakt
Enkeltrom: 2800,-
Ocean Side View i Enkeltrom: ta kontakt
Ikke Golfer: Fratrekk: ta kontakt

Pris

15.950,-

Flytider

TP763 Oslo - Lisboa: kl. 13:05 - 16:10
TP762 Lisoa - Oslo: kl. 07:10 - 12:15

Starttider

29. februar Praia del Rey: Fra 09.00
1. mars West Cliffs: Fra 09.00
2. mars Praia del Rey: Fra 09.00
4. mars West Cliffs: Fra 09.00
5. mars Praia del Rey: Fra 09.00