Golf Plaisir innleder samarbeid med Ola Axelssons Golfreiser
Golfreiser med treningsfokus blir stadig mer populære, der golfere reiser sammen med sine lokale trenere og klubber for å skape fellesskap og trygghet. Golf Plaisir har i lang tid samarbeidet tett med golfklubber og golfproer i Norden.
Nå inngår Golf Plaisir et strategisk samarbeid med Ola Axelssons Golfreiser, en veletablert aktør i det norske markedet. Formålet med samarbeidet er å styrke begge selskapenes posisjon innen proreiser, der relasjonen til den lokale golftreneren står sentralt. Proreiser bygger på langsiktig tillit mellom reisearrangør og golfpro, som har ansvar for å formidle reisen videre til klubbens medlemmer.
Ola Axelssons Golfreiser har en sterk posisjon i Norge og nyter høy tillit blant landets 123 golfklubber. Gjennom samarbeidet får selskapet tilgang til flere destinasjoner og forbedrede kommersielle vilkår. For Golf Plaisir innebærer dette en styrket posisjon og økt tilstedeværelse i det norske markedet.
Ola Axelsson, Ola Axelssons Golfreiser:
«Vi er svært fornøyde med å innlede et samarbeid med Golf Plaisir. Det skjer på et helt riktig tidspunkt, i en periode med sterk vekst for norsk golf, der samarbeid med ledende aktører i markedet er avgjørende. Vi ser med stor glede frem til samarbeidet og mulighetene for videre utvikling.»
Peter Browall, Golf Plaisir:
«Vi er svært stolte og glade for vårt kommende samarbeid med Ola Axelssons Golfreiser. To sterke varemerker som nå går sammen med en felles ambisjon om å tilby markedets desidert beste forutsetninger for vellykkede proreiser.»
Om Ola Axelssons Golfreiser
En anerkjent norsk arrangør av golfreiser, med fokus på pakker som kombinerer sol og golf. Selskapet er flere ganger siden 1995 kåret til “Norway’s Best Outbound Tour Operator”.
Om Golf Plaisir Protours
En spesialisert avdeling i Golf Plaisir som retter seg mot golfproer i Norden. Golf Plaisir er den største arrangøren av treningsreiser i Sverige.

Ola Axelssons Golfreiser powered by Golf Plaisir
